Prekalla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Prekallë
Fshat
Vendndodhja
Prekallë is located in Kosova
Prekallë
Prekallë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Burim
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 17″ Veri

20° 27′ 51″ Lindje

Prekallë është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]