Prekoçellnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Prekoçellnicë
Прекопчелица
Fshat
Vendndodhja
Prekoçellnicë is located in Serbia
Prekoçellnicë
Prekoçellnicë

Koordinatat: 42°56′40″V 21°41′31″L / 42.94444°V 21.69194°L / 42.94444; 21.69194

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Lebanë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 363 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 56′ 40″ Veri

21° 41′ 31″ Lindje

Prekoçellnicë edhe Prekoçellnik (serbisht: Прекопчелица/Prekopčelica) është fshat në komunën e Lebanës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]