Qarku Argenteuil

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 48°56′51″V 2°14′56″L / 48.9475°V 2.24888889°L / 48.9475; 2.24888889

Qarku Argenteuil
Frëngjisht : Arrondissement d'Argenteuil
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Val-d'Oise
Kryeqyteti Argenteuil
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Argenteuil është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Val-d'Oise.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]