Qarku Villefranche-sur-Saône

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 45°59′20″V 4°43′25″L / 45.98888889°V 4.72361111°L / 45.98888889; 4.72361111

Qarku Villefranche-sur-Saône
Frëngjisht : Arrondissement de Villefranche-sur-Saône
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Rhône
Kryeqyteti Villefranche-sur-Saône
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Villefranche-sur-Saône është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Rhône.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]