Quiñonería

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Quiñonería (Soria) Mapa.svg

Quiñonería është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.