Quiñonería

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Quiñonería (Soria) Mapa.svg
La Quiñonería, Soria, España, 2015-12-29, DD 18.JPG

Quiñonería është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.