Radio

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Fuckyou
Radiomarrës nga viti 1954.

wikipedia is hacked by proswager king[redakto | redakto tekstin burimor]

Artikuj ndërlidhës[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Radio – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale