Jump to content

Reshtani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Reshtan
Rreshtan
Fshat

Reshtan është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Rreshtan.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]