Roadrunner Records

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Roadrunner Records është një kompani distributive Amerikane e inqizimeve e cila primare e ka heavy metal-in dhe death metal-in. Tani është nën-kompani e Warner Music Group.

Grupes[redakto | përpunoni burim]

Weblink[redakto | përpunoni burim]

Referencat[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Blabbermouth.net: THE AMITY AFFLICTION Signs With ROADRUNNER RECORDS