Rozi Kostani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rozi Kostani, aktore, regjisore dhe pedagoge në Universitetin e Arteve në Tiranë.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.