Rreth (fshat)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rrethi është fshat i Komunës XhafzotajRrethin e Durrësit.[1]

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave të Shqipërisë". Arkivuar nga origjinali më 11 janar 2012. Marrë më 29 maj 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)