Rrypaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rrypaj
Fshat
Vendndodhja
Rrypaj is located in Kosova
Rrypaj
Rrypaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 373 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 1″ Veri

20° 22′ 17″ Lindje

Rrypaj është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]