Sabo (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Sabo mund të referohet për:

Njerëzit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Anime dhe Manga[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Sabo, personazh fiktiv prej One Piece.