Sam J. Jones

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sam J. Jones
Informacione personale
Ditëlindja 1954

Samuel Gerald Jones lindi më 1954. Është një aktor dhe komedian.