Sazlia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sazli
Fshat
Vendndodhja
Sazli is located in Kosova
Sazli
Sazli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 572 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 23″ Veri

21° 11′ 10″ Lindje

Sazli është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]