Sh.B. ASR

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Shtëpia botuese "ASR" është regjistruar më vitin 1995 pranë regjistrave gjygjësore të Republikës së Maqedonisë. Shtëpia botuese "ASR" kryesisht meret me botimin, shtypin dhe shitjen e literaturës Islame.

Botimet[redakto | redakto tekstin burimor]

Themeluesi i Sh.B. dhe Mexhlisit Asr ka shkruajtur dhe përkthyer një numër të madh librash të dijetrve të mëdhenj islam, siç është Shaykh Seid Ramadan Al Bouti.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]