Shupkoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shupkoc
Shpat
Fshat

Shupkoc është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Sylan dhe Shpat.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]