Skeda:Δανιήλ Μοσχοπολίτης - Εισαγωγική διδασκαλία.gif

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 768 × 990 px, madhësia skedës: 475 KB, lloji MIME: image/gif))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Introductory Education of Daniel of Moscopole
Data
Burimi E bërë vet
Autori Klajdidika

Licencimi:

Public domain

This work is in the public domain in its country of origin and other countries and areas where the copyright term is the author's life plus 100 years or less.


This work is in the public domain in the United States because it was published (or registered with the U.S. Copyright Office) before January 1, 1924.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme6 korrik 2010 17:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 6 korrik 2010 17:22768 × 990 (475 KB)Klajdidika{{Information |Description={{sq|1=voscopole}} |Source={{own}} |Author=Klajdidika |Date= |Permission= |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: