Skeda:07Vjosa02.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.264 × 2.448 px, madhësia skedës: 1,36 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Čeština: Albánské hory nedaleko Gjirokasteru a Tepelene, dosahují výšky zhruba kolem 2000 m
Deutsch: Golikut (1722 m) im Mal i Lunxheriës, Südalbanische Berge, rechts Shkëmbi i Zhejit (1958 m?), hinten Maja e Spilesë (2155 m) über Gjirokastra, links hinten Mali Qesinekut? (1280 m), bei Tepelena südostwärts über die Vjosa und Drinos-Mündung
Data
Burimi E bërë vet
Autori Fingalo
Camera location40° 17′ 44″ N, 20° 01′ 08″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Gjermania.
Flag of Germany.svg
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme24 qershor 2007 14:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 qershor 2007 14:383.264 × 2.448 (1,36 MB)Fingalo{{Information |Description= |Source=self-made |Date=12.06.2007 |Author= Fingalo }} {{Cc-by-sa-2.0-de}} Category:Landscapes of Albania Category:Fingalo 2007g Category:River Vjosa

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata