Skeda:090712-P-TS BergischGladbach-Marco Reus-0431.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 600 × 800 px, madhësia skedës: 120 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Deutsch: Marco Reus - Mittelfeldspieler von Borussia Mönchengladbach
Data
Burimi http://torfabrik.de
Autori O!af (Olaf Kozany)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
OTRS Wikimedia

This work is free and may be used by anyone for any purpose. If you wish to use this content, you do not need to request permission as long as you follow any licensing requirements mentioned on this page.

Wikimedia has received an e-mail confirming that the copyright holder has approved publication under the terms mentioned on this page. This correspondence has been reviewed by an OTRS member and stored in our permission archive. The correspondence is available to trusted volunteers as ticket #2009112610053643.

If you have questions about the archived correspondence, please use the OTRS noticeboard.


Ticket link: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2009112610053643

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Gjermania.
Flag of Germany.svg
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

Transferred from de.wikipedia to Commons by Boteas using CommonsHelper.

The original description page was here. All following user names refer to de.wikipedia.
  • 2009-11-26 18:42 O!af 600×800× (122960 bytes) {{Information |Beschreibung = Marco Reus - Mittelfeldspieler von Borussia Mönchengladbach |Quelle = http://torfabrik.de |Urheber = O!af (Olaf Kozany) |Datum = 12.07.2009 |Genehmigung = O!af (Olaf Kozany) |Andere Versionen = |Anmerkungen = Testspiel zwis

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme10 mars 2011 03:58Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 mars 2011 03:58600 × 800 (120 KB)File Upload Bot (Magnus Manske) {{BotMoveToCommons|de.wikipedia|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{de|Marco Reus - Mittelfeldspieler von Borussia Mönchengladbach}} |Source=Transferred from [http://de.wiki

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: