Skeda:2012 Volkswagen Eos -- 04-01-2011 2.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.344 × 1.252 px, madhësia skedës: 1,78 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

2012 Volkswagen Eos photographed in Upper Marlboro, Maryland, USA.

Data
Burimi E bërë vet
Autori IFCAR
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

All Rights Released

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme2 prill 2011 17:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 prill 2011 17:242.344 × 1.252 (1,78 MB)IFCAR== {{int:filedesc}} == {{Information |Description=2012 Volkswagen Eos photographed in Upper Marlboro, Maryland, USA. Category:Volkswagen Eos |Source={{Own}} |Date=2011-04-01 |Author=IFCAR |Permission=All Rights Release

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata