Skeda:Aarau rathaus.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Aarau_rathaus.jpg((përmasa 281 × 450 px, madhësia skedës: 35 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

de: Rathaus von Aarau

en: Town hall of Aarau


Picswiss crop.png
This file was provided to Wikimedia Commons by Roland Zumbühl of Picswiss as part of a cooperation project. If the direct link to the picture is not provided (URLs are subject to changes), you can find the picture starting from the canton of the subject: http://www.picswiss.ch/geo.html then the location.

čeština | Deutsch | English | français | македонски | +/−

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme15 maj 2005 10:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 maj 2005 10:46281 × 450 (35 KB)Breeze*Description: Rathaus von Aarau / town hall Aarau {{Bild-Picswiss}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

 • Përdorimi në en.wikipedia.org
 • Përdorimi në es.wikipedia.org
 • Përdorimi në et.wikipedia.org
 • Përdorimi në he.wikipedia.org
 • Përdorimi në hu.wikipedia.org
 • Përdorimi në hy.wikipedia.org
 • Përdorimi në ja.wikipedia.org
 • Përdorimi në ko.wikipedia.org
 • Përdorimi në lad.wikipedia.org
 • Përdorimi në nl.wikipedia.org
 • Përdorimi në ru.wikipedia.org
 • Përdorimi në simple.wikipedia.org
 • Përdorimi në sr.wikipedia.org
 • Përdorimi në vec.wikipedia.org