Skeda:Aarau stadtkirche.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Aarau_stadtkirche.jpg((përmasa 333 × 500 px, madhësia skedës: 33 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Flag
Deutsch: Turm der Stadtkirche von Aarau
English: Tower of City Church in Aarau
Data
Burimi [1]. If this link does not work (URLs are subject to changes), you can find the picture starting from the canton of the subject: http://www.picswiss.ch/geo.html then the location.
Autori
Picswiss.png
Roland Zumbühl (Picswiss), Arlesheim (Commons:Picswiss project)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

Permission statement (in German)

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.


Picswiss crop.png
This file was provided to Wikimedia Commons by Roland Zumbühl of Picswiss as part of a cooperation project. If the direct link to the picture is not provided (URLs are subject to changes), you can find the picture starting from the canton of the subject: http://www.picswiss.ch/geo.html then the location.

čeština | Deutsch | English | français | македонски | +/−

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme15 maj 2005 11:49Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 maj 2005 11:49333 × 500 (33 KB)Breeze*Description: Turm der Stadtkirche von Aarau {{Bild-Picswiss}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: