Skeda:Agnetha Fältskog.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 449 × 1.098 px, madhësia skedës: 285 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Agnetha Fältskog
Svenska: Agnetha Fältskog
Русский: Агнета Фельтскуг. АББА
Data
Burimi E bërë vet
Autori Daniel Åhs Karlsson
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

Please Ask If You Want It. Usage allowed only with Byline!

Versione tjera Derivative works of this file: Faltskog.png
http://www.danielkarlsson.eu

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme7 korrik 2008 21:21Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 korrik 2008 21:21449 × 1.098 (285 KB)Danielåhskarlsson{{Information |Description={{en|1=Agnetha Fältskog}} {{sv|1=Agnetha Fältskog}} |Source=Uppladdarens egna verk (uploader's own work) |Author=Daniel Åhs Karlsson |Date=4/7-2008 |Permission= |other_versions= }} {{ImageUpload|f

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata