Skeda:Airbus AS355F1 Twin Squirrel Helicopter with Buachaille Etive Mòr.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 4.833 × 2.719 px, madhësia skedës: 4,74 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Español: Eurocopter AS355F1 Twin Squirrel. En el fondo Buachaille Etive Mòr, uno de los cerros más conocidos de las Tierras Altas de Escocia.
Polski: Śmigłowiec Airbus Helicopters AS355F1 Twin Squirrel ze szczytem Buachaille Etive Mor w tle.
Data
Burimi E bërë vet
Autori Colin
Atributim
(required by the license)
© User:Colin / Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0
© User:Colin / Wikimedia Commons
Camera location56° 38′ 00,4″ N, 4° 49′ 39,13″ W Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Assessment

Picture of the day This image was selected as picture of the day on Wikimedia Commons for . It was captioned as follows:
English: An Airbus Helicopters AS355F1 Twin Squirrel helicopter in Scotland, with Buachaille Etive Mòr in the background.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme24 gusht 2015 22:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 gusht 2015 22:374.833 × 2.719 (4,74 MB)ColinWhite balance: less blue
23 gusht 2015 23:29Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 gusht 2015 23:294.833 × 2.719 (4,78 MB)ColinUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata