Skeda:Albanian army deploys T-59 tanks near Kosovo border, May 1999 (Robert Wright).jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Albanian_army_deploys_T-59_tanks_near_Kosovo_border,_May_1999_(Robert_Wright).jpg((përmasa 800 × 505 px, madhësia skedës: 395 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Albanian army deploys T-59 tanks near Kosovo border due to the Albania-Yugoslav border incident in 1999.
Data
Burimi Flickr: Albanian army deploys T-59 tanks near Kosovo border, May 1999
Autori Robert Wright
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Checked copyright icon.svg This image, which was originally posted to Flickr, was uploaded to Commons using Flickr upload bot on by Vinie007. On that date, it was confirmed to be licensed under the terms of the license indicated.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Camera location42° 08′ 37,92″ N, 20° 31′ 42,49″ E Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 prill 2018 02:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 prill 2018 02:48800 × 505 (395 KB)Tyg728新版本
12 janar 2012 00:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 janar 2012 00:36710 × 448 (327 KB)HohumLevels
20 shtator 2011 18:05Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 shtator 2011 18:05710 × 448 (338 KB)Flickr upload botUploaded from http://flickr.com/photo/29622399@N07/3400148000 using Flickr upload bot

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata