Skeda:AlkyneHydrolysis.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.188 × 335 pixel, madhësia e skedës: 14 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

A vector version of the hydrolysis of Alkyne

Data
Burimi 100% My Own Work
Autori Benrr101
Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme2 dhjetor 2007 02:23Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 dhjetor 2007 02:231.188 × 335 (14 KB)Benrr101{{Information |Description= A vector version of the hydrolysis of Alkyne |Source= 100% My Own Work |Date= 12-01-07 |Author= Benrr101 }} {{Inkscape}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: