Skeda:Allah1.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Allah1.png((përmasa 195 × 195 px, madhësia skedës: 51 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Arabic calligraphy reading "Allahu jalla jalaluhu". It is closely modelled on the "Hagia Sophia medal" but unlike there, "Allah" is spelled with explicit hamzat al-wasl. This spelling is unusual, not to say unreferenced. This highly unusual (or wrong?) spelling has now become ubiquitous on Wikipedia via the descendants of this image (and via the usual Wikipedia ripoffs, on the internet in general)
Data
Burimi E bërë vet, derived from File:Allah.png by same uploader
Autori Ibrahim ebi
Versione tjera
Allah logo.svg

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Captions

Add a one-line explanation of what this file represents

Items portrayed in this file

përshkruan

s’ka vlerë

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme27 dhjetor 2013 12:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 dhjetor 2013 12:42195 × 195 (51 KB)Illegitimate BarristerCrop
19 nëntor 2013 01:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 nëntor 2013 01:33273 × 234 (41 KB)Ascom99Compressed
13 janar 2013 14:23Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 janar 2013 14:23273 × 234 (67 KB)Ibrahim ebiAllah
14 nëntor 2012 09:58Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 nëntor 2012 09:58255 × 250 (51 KB)Ibrahim ebiUser created page with UploadWizard

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Metadata