Skeda:Aquarium 60cm.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.280 × 960 px, madhësia skedës: 264 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

aquarium用60cm標準規格水槽 60cm*30cm*45cm

Data
Burimi Self-photographed
Autori 16toki
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

フリーライセンス

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 dhjetor 2006 08:49Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 dhjetor 2006 08:491.280 × 960 (264 KB)16toki{{Information |Description=aquarium |Source=本人撮影 |Date=2003 |Author=16toki |Permission=フリーライセンス |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata