Skeda:Ar-السلام عليكم.oga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ar-السلام_عليكم.oga(Skedë zanore Ogg Vorbis, kohëzgjatja 1,3 s, 98 kbps)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
English: "السَّلامُ عَلَيْكُمْ" كَلِمة عَرَبِيّة An Arabic Greeting
Data (original upload date)
Burimi Transferred from en.wikibooks to Commons by Adrignola using CommonsHelper.
Autori TwoThirty at anglisht Wikibooks
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
CC-SELF; CC-BY-SA-2.5.

Licencimi:

TwoThirty at anglisht Wikibooks, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Atributim: TwoThirty at anglisht Wikibooks
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to en.wikibooks.
  • 2006-04-15 17:54 TwoThirty 0×0× (15379 bytes) "السَّلامُ عَلَيْكُمْ" كَلِمة عَرَبِيّة An Arabic Greeting

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 dhjetor 2009 03:34
1,3 s (15 KB)File Upload Bot (Magnus Manske) {{BotMoveToCommons|en.wikibooks|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{en|"السَّلامُ عَلَيْكُمْ" كَلِمة عَرَبِيّة An Arabic Greeting}} |Source=

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata