Skeda:Arrondissement de Saint-Quentin - Canton de Ribemont.PNG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arrondissement_de_Saint-Quentin_-_Canton_de_Ribemont.PNG((përmasa 572 × 483 px, madhësia skedës: 17 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Maps of arrondissements and cantons of France

Data
Burimi E bërë vet
Autori M.Minderhoud
Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme13 prill 2007 13:19Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 prill 2007 13:19572 × 483 (17 KB)Michiel1972{{Information |Description= Maps of arrondissements and cantons of France |Source= |Date=april 2007 |Author= M.Minderhoud |Permission= |other_versions= }} {{PD-self}} [[Category:Maps of arrondissements and cantons in Fran

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: