Skeda:Beretta 92 FS.gif

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Beretta_92_FS.gif((përmasa 400 × 286 px, madhësia skedës: 50 KB, lloji MIME: image/gif))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Italiano it:Beretta 92FS. Foto proveniente dal sito Sito Ufficiale dell'Esercito Italiano, Autorizzazione.

Data (original upload date)
Burimi Transferred from it.wikipedia to Commons. Transfer was stated to be made by User:Peter Benjamin.
Autori Stefab at italisht Wikipedia

Licencimi:

w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to it.wikipedia.
  • 2007-08-13 10:35 Stefab 400×286×8 (50896 bytes) Carro armato [[Italia|Italiano]] [[Beretta 92FS]]. Foto proveniente dal sito [http://www.esercito.difesa.it Sito Ufficiale dell'Esercito Italiano], [[Wikipedia:Autorizzazioni ottenute/Esercito|Autorizzazione]].

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 gusht 2013 20:10Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 gusht 2013 20:10400 × 286 (50 KB)McZusatzTrying to fix EOF/metadata/GIF error (User:Dispenser/GIF check)Uploaded new version of file using @(#)Wiki.java 0.27 15/10/2012
1 nëntor 2007 00:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 nëntor 2007 00:31400 × 286 (50 KB)Peter Benjamin~commonswiki{{Information |Description=Italiano it:BERETTA 92 FS . Foto proveniente dal sito [http://www.esercito.difesa.it Sito Ufficiale dell'Esercito Italiano], Autorizzazione. |Source=Original

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës