Skeda:Blason Lorraine.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 600 × 660 pixel, madhësia e skedës: 24 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Artist
Darkbob
Projet Blasons
English: Image created for the Blazon Project of the French Wikipedia.
Stema
English: Lorraine
Français : Lorraine
blazonry
English: Or a bend gules three alerions argent.
Français : d'or, à la bande de gueules, chargée de trois alérions d'argent.
Burimi E bërë vet
Inkscape-yes.svg
This vector image was created with Inkscape by Darkbob.
Versione tjera
Refresh file.svg
This file has been superseded by File:BlasonLorraine.svg. It is recommended to use the other file. Please note that deleting superseded images requires consent.
new file

Licencimi:

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

derivative works

Derivative works of this file:

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme1 tetor 2012 20:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 tetor 2012 20:14600 × 660 (24 KB)PalosirkkaScrubbed with http://codedread.com/scour/
26 shkurt 2009 17:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 shkurt 2009 17:14600 × 660 (73 KB)ZigeunerAltAlérions corrigés
27 nëntor 2006 15:58Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 nëntor 2006 15:58600 × 660 (128 KB)Darkbob{{Blason-fr-en| |blasonfr=Lorraine |blasonen=Lorraine |source=- |sourceen=- |blasonnement-fr=d'or, à la bande de gueules, chargée de trois alérions d'argent. |blasonnement-en=- |dessinateur=Darkbob }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata