Skeda:Blason département fr Hérault.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 600 × 660 pixel, madhësia e skedës: 2 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Coat of arms of Languedoc and the department of Hérault : Gules cross-keyed, emptied and decorated with twelve gold coins.
Français : Blason du Languedoc et du département de l'Hérault : De gueules à la croix cléchée, vidée et pommetée de douze pièces d'or.
Data (upload date)
Burimi Derivative works of this file: Blason dpt fr Herault.png by Syryatsu
Autori Syryatsu

Licencimi:

Public domain Kjo skedë është lëshuar në public domain nga autori i saj, I, Syryatsu. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
I, Syryatsu i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme12 korrik 2019 09:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 korrik 2019 09:26600 × 660 (2 KB)JarvisaSimplified SVG source
6 korrik 2007 19:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 6 korrik 2007 19:04600 × 660 (26 KB)Syryatsu{{Information |Description=Blason (non-officiel attendu que ce département ne revendique aucun blason) du département de l'Hérault : D’argent au tourteau de gueules chargé d’une croix cléchée, vidée et pommetée de douze pièces d’or |Source=

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata