Skeda:Blason ville fr Ajaccio.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 600 × 660 pixel, madhësia e skedës: 79 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Artist
Odejea
Projet Blasons
English: Image created for the Blazon Project of the French Wikipedia.
Stema
English: Ajaccio,
Français : Ajaccio
blazon
Français : d'azur à une colonne sommée d'une couronne d'argent, accostée et supportée par deux lions affrontés d'or, le tout posé sur une terrasse de sinople
References la Banque du Blason
Data Februar 2010, the 14th
Burimi E bërë vet
Inkscape-yes.svg
This vector image was created with Inkscape by Odejea.
SVG in SVG.svg This vector image includes elements that have been taken or adapted from this: Blason Vide 3D.svg Blason Vide 3D.svg.
SVG in SVG.svg This vector image includes elements that have been taken or adapted from this: Lion rampant.svg Lion rampant.svg.
SVG in SVG.svg This vector image includes elements that have been taken or adapted from this: Heraldique couronne comte français.svg Heraldique couronne comte français.svg.
Versione tjera

Licencimi:

Odejea, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Atributim: Odejea
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 shkurt 2010 20:32Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 shkurt 2010 20:32600 × 660 (79 KB)OdejeaOups ! la couleur du champs était mauvaise
14 shkurt 2010 20:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 shkurt 2010 20:25600 × 660 (79 KB)Odejea{{Information |Description={{fr|1=Armoiries de la ville d'Ajaccio}} |Source={{own}} |Author=Odejea |Date=14 février 2010 |Permission= |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata