Skeda:Botniabanan bridge Angermanalven 20061015.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.592 × 1.944 px, madhësia skedës: 1,44 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Railway-bridge over the river Ångermanälven for the new Bothnia line.
Svenska: Järnvägsbro över Ångermanälven för den nya Botniabanan
Data
Burimi E bërë vet
Autori Leojth
Camera location63° 04′ 38,9″ N, 17° 46′ 21,4″ E  Heading=225° Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme23 mars 2009 20:00Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 mars 2009 20:002.592 × 1.944 (1,44 MB)Leojth{{Information |Description={{en|1=Railway-bridge over the river Ångermanälven for the new Bothnia line.}} {{sv|1=Järnvägsbro över Ångermanälven för den nya Botniabanan}} |Source=Uppladdarens egna verk (uploader's own work) |Author=[[User:Leojth|Le

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata