Skeda:Burgos Capital - Mapa municipal.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 310 × 400 pixel, madhësia e skedës: 390 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi Title :
Español: Municipios de Burgos (España). 2003 :
English: Municipalities of Burgos (Spain). 2003 Author :Emilio Gómez Fernández
Data (UTC)
Burimi
Autori


Applications-graphics.svg
This is a retouched picture, which means that it has been digitally altered from its original version. Modifications: Añadido color al término de Burgos Capital para el artículo de Burgos. The original can be viewed here: Burgos - Mapa municipal.svg. Modifications made by Inkscape.

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

This image is a derivative work of the following images:

  • File:Burgos_-_Mapa_municipal.svg licensed with Cc-by-sa-3.0-migrated, GFDL
    • 2006-03-22T09:52:37Z Sanbec 310x400 (784043 Bytes)
    • 2005-10-29T12:48:20Z Tony Rotondas 778x413 (694547 Bytes) '''Title''' :'''es:''' Municipios de Burgos (España). 2003 :'''en:''' Municipalities of Burgos (Spain). 2003 '''Author''' :[http://es.wikipedia.org/wiki/Usuario:Tony_Rotondas Emilio Gómez Fernández] {{GFDL}} [[Category:M

Uploaded with derivativeFX

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme27 tetor 2011 17:07Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 tetor 2011 17:07310 × 400 (390 KB)JavitomadActualización del mapa municipal. Año 2011.
12 nëntor 2009 01:06Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 nëntor 2009 01:06310 × 400 (765 KB)Eltitomac{{Information |Description='''Title''' :'''es:''' Municipios de Burgos (España). 2003 :'''en:''' Municipalities of Burgos (Spain). 2003 '''Author''' :[http://es.wikipedia.org/wiki/Usuario:Tony_Rotondas Emilio Gómez Fernández] |Source=*[[:File:Burgos_-

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: