Skeda:CG - UA N 2003.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.903 × 2.290 px, madhësia skedës: 142 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Српски / srpski: Удео Албанаца у Црној Гори по насељима 2003. године. Аутор: Лазар Илић - lazar.i15@gmail.com; Административна карта: Иван Вукићевић - tresnjevo@hotmail.com
Data (original upload date)
Burimi Transferred from sr.wikipedia to Commons by Micki using CommonsHelper.
Autori The original uploader was Milan1237 at serbisht Wikipedia.

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Serbia.
Flag of Serbia.svg
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to sr.wikipedia.
 • 2011-01-26 16:19 Lilic 1903×2290× (145553 bytes)
 • 2010-03-17 17:31 Tresnjevo 1903×2290× (144589 bytes)
 • 2009-09-28 12:46 Tresnjevo 2028×2422× (143693 bytes)
 • 2009-08-14 17:00 Tresnjevo 2028×2422× (143635 bytes)
 • 2009-07-09 11:24 Tresnjevo 2028×2422× (143748 bytes)
 • 2009-06-24 06:59 Milan1237 2028×2422× (143705 bytes)
 • 2009-05-15 10:06 Milan1237 2028×2422× (143705 bytes)
 • 2009-05-06 07:36 Milan1237 2028×2422× (143631 bytes) Етничка карта Црне Горе 2003. године. Ако имате неких питања можете их поставити на myboringmessage@hotmail.com , tresnjevo@hotmail.com или на milan1237@gmail.com


Regjistri origjinal i ngarkimeve

Data/Ora Dimensionet Përdoruesi Koment
1903 × 2290 (145553 bytes) File Upload Bot (Magnus Manske) (Diskuto · kontribute) {{BotMoveToCommons|sr.wikipedia|year={{subst:CURRENTYEAR}}|month={{subst:CURRENTMONTHNAME}}|day={{subst:CURRENTDAY}}}} {{Information |Description={{sr|Удео Албанаца у Црној Гори по насељима 2003. године. Аутор:

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 gusht 2014 09:03Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 gusht 2014 09:031.903 × 2.290 (142 KB)GifTaggerBot: Converting file to superior PNG file. (Source: CG_-_UA_N_2003.gif). This GIF was problematic due to non-greyscale color table.

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës