Skeda:C o a Clemente X.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.383 × 1.320 pixel, madhësia e skedës: 143 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : Armoiries du pape Clément X : D'azur au six étoiles d'argent posées 3, 2 et 1 à la bordure endentée d'azur et d'argent.

Source du blasonnement : http://www.araldicavaticana.com/pclemente10.htm

Figures utilisée : Template for Papal coat of arms.svg
Data
Burimi E bërë vet
Autori Odejea

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme22 mars 2015 18:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 mars 2015 18:511.383 × 1.320 (143 KB)Fry1989Reverted to version as of 09:04, 17 March 2014
22 mars 2015 17:07Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 mars 2015 17:071.319 × 1.319 (159 KB)Sruva123Reverted to version as of 23:56, 24 January 2014
22 mars 2015 17:07Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 mars 2015 17:071.319 × 1.319 (159 KB)Sruva123Reverted to version as of 23:56, 24 January 2014
17 mars 2014 10:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 mars 2014 10:041.383 × 1.320 (143 KB)OdejeaReverted to version as of 17:34, 17 August 2008
25 janar 2014 00:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 janar 2014 00:561.319 × 1.319 (159 KB)Echando una manoPlenitud, tiara y llaves
17 gusht 2008 18:34Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 gusht 2008 18:341.383 × 1.320 (143 KB)Odejea{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
11 gusht 2008 10:13Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 gusht 2008 10:131.382 × 1.250 (118 KB)Odejea{{Information |Description={{fr|1=Armoiries du pape Clément X : ''D'azur au six étoiles d'argent posées 3, 2 et 1 à la bordure endentée d'azur et d'argent''. Source du blasonnement : http://www.araldicavaticana.com/pclemente10.htm

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata