Skeda:Charente-Maritime department cantons Marans.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 584 × 729 pixel, madhësia e skedës: 142 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : Géolocalisation du canton de Marans en Charente-Maritime (France).
Data
Burimi other version of File:Charente-Maritime department cantons map-blank.svg created by Sting
Autori Droop - fr:Droop
Versione tjera

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 gusht 2009 13:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 gusht 2009 13:33584 × 729 (142 KB)Droop{{Information |Description={{fr|1=Géolocalisation du canton de Marans en Charente-Maritime (France).}} |Source=other version of File:Charente-Maritime department cantons map-blank.svg created by Sting |Author=Droop - [[

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: