Skeda:Charlottetown, Prince Edward Island Location.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.795 × 1.085 px, madhësia skedës: 183 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

La bildo estas kopiita de wikipedia:en. La originala priskribo estas:

Map highlighting Charlottetown, Prince Edward Island. Map and image created by User:Plasma_east using data courtesy of Geogratis. Released under GFDL.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License. Subject to disclaimers.
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported. Subject to disclaimers.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.

Historia de la dosiero

(del) (cur) 16:29, 10 August 2005 . . Plasma east (Talk | contribs) . . 1795×1085 (187,337 bytes) (Map highlighting Charlottetown, Prince Edward Island. Map and image created by User:Plasma_east using data courtesy of Geogratis. Released under GFDL. { {GFDL}})

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme2 prill 2007 04:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 prill 2007 04:471.795 × 1.085 (183 KB)LunofaboLa bildo estas kopiita de [http://en.wikipedia.org wikipedia:en]. La originala priskribo estas: Map highlighting Charlottetown, Prince Edward Island. Map and image created by User:Plasma_east using data courtesy of [http://geogratis.cgdi.gc.ca Geogratis]

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: