Skeda:Clocher-varazdin.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.280 × 960 px, madhësia skedës: 578 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Varaždin: King Tomislav Square (Trg Kralja Tomislava) with town hall

Data
Burimi Self-photographed
Autori Dinamostar

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
Licence Art Libre Copyleft: Kjo punë arti është e lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të Free Art License. Jo do të gjeni një monstër të kësaj license tek sajti i Copyleft Attitude dhe në faqe të tjera interneti.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 maj 2007 10:01Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 maj 2007 10:011.280 × 960 (578 KB)Dinamostar{{Information |Description=Photo d'un clocher sur la place principale de Varaždin. |Source=Photo personnelle |Date=Aout 2006 |Author=Dinamostar |Permission= |other_versions= }}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata