Skeda:Crystal Clear action spellcheck.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Crystal_Clear_action_spellcheck.png((përmasa 128 × 128 px, madhësia skedës: 11 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Converted to SVG.svg
Kjo fotografi duhet duhen te behen edhe i here si nje SVG.

Përmbledhje

Përshkrimi

An icon from icon theme Crystal Clear

Data (earliest original release on KDE);
Burimi All Crystal Clear icons were posted by the author as LGPL on kde-look;
Autori Everaldo Coelho and YellowIcon;
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Kjo librair është një softuer i lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU Lesser General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 2.1 i Licensës ose (sipas mendimit tuaj) çdo version i mëvonshëm. Kjo librari shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2.1 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.
(View authorization)

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme23 janar 2007 23:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 janar 2007 23:18128 × 128 (11 KB)Pngbotoptimized with optipng
12 shkurt 2006 06:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shkurt 2006 06:37128 × 128 (12 KB)CyberSkull{{crystal clear}}

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.