Skeda:Curie Joliot 1934 London.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Curie_Joliot_1934_London.jpg((përmasa 600 × 450 px, madhësia skedës: 128 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Irène Curie-Joliot and Frédéric Joliot, International Conference on Physics London 1934
Deutsch: Irène Curie-Joliot und Frédéric Joliot, Internationale Konferenz für Physik London 1934
Data
Burimi
image extraction process This file has been extracted from another file: The Royal Society 1934 London-3.jpg
original file

беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | нохчийн | čeština | Deutsch | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | euskara | فارسی | français | galego | עברית | hrvatski | magyar | italiano | 日本語 | қазақша | 한국어 | Lëtzebuergesch | македонски | മലയാളം | Nederlands | polski | português | română | русский | slovenčina | slovenščina | svenska | українська | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Autori GFHund
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.
Versione tjera

Foto aus Nachlass von Friedrich Hund im Besitz von Gerhard Hund für Wikipedia im September 2010 bearbeitet.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme23 janar 2019 15:41Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 janar 2019 15:41600 × 450 (128 KB)GFHundFile:The Royal Society 1934 London-3.jpg cropped 88 % horizontally, 92 % vertically using CropTool with precise mode.
16 shtator 2010 11:41Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 shtator 2010 11:41600 × 450 (24 KB)GFHund{{Information |Description={{en|1=Irène Curie-Joliot and Frédéric Joliot, International Conference on Physics London 1934}} {{de|1=Irène Curie-Joliot und Frédéric Joliot, Internationale Konferenz für Physik London 1934}} |Source={{own}} |Author=[[U

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata