Skeda:Diagrama e Kuvendit të Shqipërisë (2017).svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 667 × 355 pixel, madhësia e skedës: 60 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Composition of Albanian Parliament after "General Election" of 25 June 2017
Shqip: Përbërja e Kuvendit të Shqipërisë pas "Zgjedhjeve të përgjithshme" të 25 Qershorit 2017
   Partia Socialiste: 74 seats
   Partia Socialdemokrate: 1 seat
   Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet: 3 seats
   Lëvizja Socialiste për Integrim: 19 seats
   Partia Demokratike: 43 seats
Data
Burimi E bërë vet
Autori Bes-ART
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

SVG genesis
Adobe-yes.svg
This vector image was created with Adobe Illustrator.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 qershor 2017 13:41Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 qershor 2017 13:41667 × 355 (60 KB)Bes-ARTUser created page with UploadWizard

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata