Skeda:Dobresti jud Bihor.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dobresti_jud_Bihor.png((përmasa 271 × 400 px, madhësia skedës: 18 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

ro:Categorie:Hărţi ale judeţului Bihor

Data (original upload date)
Burimi Transferred from ro.wikipedia to Commons.
Autori Radufan at rumanisht Wikipedia

Licencimi:

Public domain Kjo skedë është lëshuar në public domain nga autori i saj, Radufan at rumanisht Wikipedia. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Radufan i garanton çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

The original description page was here. All following user names refer to ro.wikipedia.
  • 2006-10-25 15:05 Radufan 271×400×8 (18404 bytes) {{DP-personal}} [[Categorie:Hărţi ale judeţului Bihor]]

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme25 mars 2007 10:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 mars 2007 10:26271 × 400 (18 KB)SieBot {{Information |Description=ro:Categorie:Hărţi ale judeţului Bihor |Source=Originally from [http://ro.wikipedia.org ro.wikipedia]; description page is/was [http://ro.wikipedia.org/w/index.php?title=Image%3ADobresti_jud_Bihor.png here]. |Date=2006-

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: