Skeda:Eglise Bacourt.JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 4.000 × 3.000 px, madhësia skedës: 2,24 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Bacourt church
Français : Eglise Bacourt
Data
Burimi E bërë vet
Autori Aimelaime

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme12 dhjetor 2012 23:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 dhjetor 2012 23:384.000 × 3.000 (2,24 MB)Aimelaime~commonswikiUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

 • Përdorimi në als.wikipedia.org
 • Përdorimi në ca.wikipedia.org
 • Përdorimi në de.wikipedia.org
 • Përdorimi në en.wikipedia.org
 • Përdorimi në es.wikipedia.org
 • Përdorimi në eu.wikipedia.org
 • Përdorimi në fr.wikipedia.org
 • Përdorimi në hu.wikipedia.org
 • Përdorimi në it.wikipedia.org
 • Përdorimi në lb.wikipedia.org
 • Përdorimi në nl.wikipedia.org
 • Përdorimi në pfl.wikipedia.org
 • Përdorimi në pl.wikipedia.org
 • Përdorimi në pms.wikipedia.org
 • Përdorimi në pt.wikipedia.org
 • Përdorimi në sh.wikipedia.org
 • Përdorimi në sk.wikipedia.org
 • Përdorimi në sr.wikipedia.org
 • Përdorimi në sv.wikipedia.org
 • Përdorimi në uk.wikipedia.org
 • Përdorimi në www.wikidata.org
 • Përdorimi në zh-min-nan.wikipedia.org

Metadata