Skeda:Egypt NK edit.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.282 × 1.501 pixel, madhësia e skedës: 252 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Map of Egypt's territorial control during the New Kingdom. Modified from en:Image:Egypt_1450_BC.svg; includes a more muted color scheme.
Data (UTC)
Burimi Modified from en:Image:Egypt_1450_BC.svg by [[:en:User:Andrei Nacu]], modified by uploader
Autori Original by [[:en:User:Andrei Nacu]], edits by Jeff Dahl
Versione tjera

en:Image:Egypt_1450_BC.svg; Derivative works of this file:

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme16 tetor 2013 18:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 tetor 2013 18:271.282 × 1.501 (252 KB)RowanwindwhistlerReverted to version as of 02:05, 7 July 2008, uploaded by mistake.
16 tetor 2013 18:24Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 tetor 2013 18:241.282 × 1.501 (251 KB)RowanwindwhistlerSome labels corrected, square background added to map title.
7 korrik 2008 03:05Thumbnail për versionin duke filluar nga 7 korrik 2008 03:051.282 × 1.501 (252 KB)Jeff Dahl{{Information |Description={{en|1=Map of Egypt's territorial control during the New Kingdom. Modified from Image:Egypt_1450_BC.svg; includes a more muted color scheme.}} |Source=Modified from Image:Egypt_1450_BC.svg by User:Andrei Nacu, modi

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata