Skeda:Egypte louvre 316.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 600 × 716 px, madhësia skedës: 129 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Artist
Unknown
Përshkrimi
Français : Défilé de gazelles, vase décoré de culture Naqada II.
Data 16 korrik 2004, 19:05:25
institution QS:P195,Q19675
Current location
Sully ; 1er étage ; Antiquités égyptiennes ; Salle 20
Accession number
E 28023
References louvre.fr
Source/Photographer Guillaume Blanchard, Juillet 2004, Fujifilm S6900

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – If you alter, transform, or build upon this work, you must distribute the resulting work under the same license as the original.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme23 janar 2005 13:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 janar 2005 13:43600 × 716 (129 KB)Borislav== Description == French: Antiquité égyptienne du Musée du Louvre == Source == Guillaume Blanchard, July 2004, Fujifilm S6900 == License == {{cc-by-sa}} Category:Ancient Egypt Category:Louvre - Egyptian antiquity

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata