Skeda:Electron shell 001 Hydrogen.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 800 × 860 pixel, madhësia e skedës: 947 bytes)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Electron shell diagram for Hydrogen, the 1st element in the periodic table of elements.
Українська: Схема електронних оболонок водню
Data
Burimi Application: (generated by script)
Autori Pumbaa (original work by Greg Robson)
SVG genesis

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 UK: Anglia & Wales.
Flag of the United Kingdom.svg
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Derivative works

Derivative works of this file:

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme17 prill 2006 18:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 prill 2006 18:36800 × 860 (947 bytes)File Upload Bot (Pumbaa80) * '''Description:''' Electron shell diagram for Hydrogen, the 1st element in the periodic table of elements. * '''Author:''' Pumbaa (original work by Greg Robson) * '''Application:''' (generated by script) == Licence
17 prill 2006 18:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 prill 2006 18:33800 × 860 (947 bytes)File Upload Bot (Pumbaa80) * '''Description:''' Electron shell diagram for Hydrogen, the 1st element in the periodic table of elements. * '''Author:''' Pumbaa (original work by Greg Robson) * '''Application:''' (generated by script) == Licence

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata