Skeda:External Fragmentation.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 700 × 420 pixel, madhësia e skedës: 13 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: External fragmentation of memory
Data
Burimi E bërë vet
Autori Hjasud
Versione tjera

Derivative works of this file: Fragmentation externe.svg by DavidL

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 shkurt 2013 16:10Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 shkurt 2013 16:10700 × 420 (13 KB)Incnis Mrsireplaced the path text abomination with a slight modification of the author’s first version
14 nëntor 2012 21:18Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 nëntor 2012 21:18700 × 420 (215 KB)HjasudFixed last description
14 nëntor 2012 21:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 nëntor 2012 21:15700 × 420 (15 KB)HjasudUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata